Stezka korunami stromů a rozhledna na vrcholku Kramolína

Stezka korunami stromů je skvělým zážitkem, jak pro rodiny s dětmi, tak pro jednotlivce. Na konci stezky budete odměněni úžasným výhledem na lipenskou krajinu.

Array

Stezka korunami stromů

Na vrcholu Kramolína byla otevřena nová atrakce pro návštěvníky Lipenského areálu. Je jí 675 metrů dlouhá Stezka korunami stromů, kterou zakončuje 40 metrů vysoká rozhledna zajímavé konstrukce.
Procházka v korunách stromů s výhledem na Lipno a Novohradské hory je nezapomenutelným zážitkem pro každého.

Dolů z rozhledny se můžete svézt nejdelším "suchým" tobogánem v České republice

Nová rozhledna v korunách stromů na Lipně je přímo na vrcholku Kramolína a můžete se k ní dostat několika způsoby: pěšky až na vrchol jednou z mnoha turistických cest, další možností je svézt se lanovkou a novinkou je stezkabus, který jezdí ze zastávky u dolní stanice lanovky, vedle chaty Lanovka.

Rozhledna v létě

Rozhledna Kramolín, stezka v korunách stromů je v letních měsících otevřena od 9.30 do 19.00 hodin,  v úterý až do 23:00, takže si z jejího vrcholu budete moci vychutnat i romantický západ slunce nad celou oblastí Lipno i samotným Lipenským jezerem.

Rozhledna v zimě

V podzimních a zimních měsících můžete rozhlednu v korunách stromů navštívit od 10.00 do 16.00 hodin (v říjnu až do 18.00). 

S LipnoCard, kterou obdržíte na recepci DOKY Holiday při Vašem příjezdu, máte jízdu na tobogánu ZDARMA.

Více informací o rozhledně naleznete zde.

Mapa:


Akce s článkem
Sdílet na Facebooku Vytisknou článek
Vstupné:
Snížené vstupné:
Podobné články