DOKY Holiday resort - luxusní ubytování Lipno


Ubytování na Lipně v Jižních Čechách v luxusních Apartmánech Lipno - DOKY Holiday - poskytuje dokonalé zázemí pro Vaši relaxační nebo aktivní dovolenou na Lipně v Jižních Čechách.


Pokud máte v plánu spíše relaxovat a odpočinout si od pracovního shonu, ubytování na Lipně v Jižních Čechách v  areálech DOKY a RIVIERA Vám poskytne maximální soukromí, abyste mohli nerušeně odpočívat třeba i s využitím relaxačního centra, které je k dispozici v rámci areálu DOKY.

 Lyžování Lipno - ubytování v blízkosti Skiareálu Lipno

 V případě, že chcete strávit aktivní dovolenou na Lipně, Skiareál Lipno je pro lyžování s dětmi na Lipně tou správnou volbou. Skiareál Lipno se specializuje na rodiny s dětmi a lyžařskou výuku začátečníků a mírně pokročilých přímo v Lipně nad Vltavou. Díky nejmodernějšímu zasněžovacímu systému zde garantují sníh již od minimálních teplot pod nulou. Přepravu zajišťují 3 čtyřsedačkové lanovky. Skiareál nabízí  9 bezpečných sjezdovek, snowpark se zábavnou skicrossovou dráhou a srdcem Skiareálu Lipno je Foxpark, který je nejmodernějším výukovým hřištěm se třemi pojízdnými koberci, pohádkovými slalomy a zábavným výukovým programem s maskotem lišákem Foxem.Dovolená s dětmi na Lipně

Nabídka Lipenska je cílevědomě zaměřována na rodiny s dětmi, a proto v Čechách nenajdete tak kvalitně a bohatě vybavenou turistickou destinaci pro báječně prožité prázdniny a dovolenou s dětmi než zde u lipenského jezera nebo ve Skiareálu Lipno.

... více na: Dovolená s dětmi

Ubytování Lipno s bazénem

Ubytování s bazénem Lipno

Opticky uzavřený areál DOKY s bazénem, dětským brouzdalištěm a relaxačním prostorem se saunou poskytuje rodinám klid, soukromí a pocit rodinného bezpečí.

... více na: Ubytování s bazénem

Ubytování a lyžování ve Skiareálu Lipno

Skiareál Lipno

Rodinný Skiareál Lipno, pětihvězdičkové lyžařské středisko, oceněné cenou Evropské komise Eden - Evropská excelentní destinace.

... více na: Skiareál Lipno

Mapa Areálu

... více na: Mapa Areálu

Dovolená Lipno pro seniory

Po opadnutí sezónního prázdninového shonu se Lipensko se svou bohatou nabídkou stává rájem pro poklidný, ale přitom velice pestrý pobyt seniorů. Kromě překrásných přírodních podmínek, kdy zde v jednom místě využíváte možností jezera i hor a nedotčenou zalesněnou přírodu pravého břehu jezera, zde v posledních letech přibylo velké množství doplňkových nadstandardních služeb vhodných pro seniory, které lipenský region od ostatních hodně odlišují.

... více na: Pro seniory

Školení - firemní pobyty - teambuilding

Lipno je především v jarním a podzimním období velice často cílem firemních setkání, školení, seminářů, kongresů, výstav a prezentací.

... více na: Pro firmy